Rekreační Park Riviera Lipno

Lipno nad Vltavou 500, 382 78 Lipno nad Vltavou - ukázat na mapě
Email: Kontaktujte nás
od 355 Kč
za osobu/noc
Zaslat poptávku
Záruka nejlepší ceny

Podrobný popis objektu:

Rekreační Park Riviera Lipno Vám nabízí komfort mezinárodního rekreačního střediska přímo uprostřed krásné Šumavské přírody na břehu lipenského jezera. Rekreační Park Riviera Lipno nabízí komfortní ubytování v několika typech apartmánů.

Studio (2 dospělí + 2 děti)

Apartmány o rozloze 40m2 bez ložnice. V apartmánu se nachází obývací místnost s manželskou postelí, rozkládacím gaučem (vhodný jako přistýlka pro 2 děti), satelitním televizorem, kuchyňskou linkou se sporákem, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí a nádobím (v některých studiích je navíc myčka). Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC a terasa či balkon.

Apartmány 2+kk s jednou ložnicí (2-4 osoby)

Apartmány o rozloze 50-60m2 nabízí obývací místnost s rozkládacím gaučem (vhodný jako přistýlka pro 2 děti), satelitní televizi, kuchyňskou linku se sporákem, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí a nádobím (některé apartmány mají myčku) a jídelní kout. Dále je zde ložnice s manželskou postelí (některé apartmány mají v ložnici nebo obývacím pokoji palandu nebo jednu až dvě postele), koupelna a oddělené WC. Většina apartmánů v této kategorii má terasu. V této kategorii máme i jeden invalidní byt.

Apartmány s dvěma ložnicemi 3+kk (4-6 osob)

Apartmány o rozloze 75-90m2 (jednopodlažní, mezonetové nebo podkrovní).

V jednopodlažním apartmánu se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, většina apartmánů má myčku), jídelním koutem, gaučem (v některých apartmánech rozkládací, který může sloužit jako přistýlka) a satelitní televizí. Dále zde najdeme dvě ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými lůžky), chodba, koupelna a jedno až dvě WC. U některých apartmánů je v ložnici nebo obývací místnosti palanda nebo jedna až dvě postele. Apartmány v této kategorii mají balkon nebo terasu. Je zde i jeden invalidní byt.

V mezonetovém apartmánu v prvním podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem (v některých apartmánech rozkládací, který může sloužit jako přistýlka), a satelitní televizí. Dále je zde chodba, koupelna (dle dispozice), WC a točité schody do druhého podlaží. Ve druhém podlaží se nachází koupelna, WC a dvě ložnice (první s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými postelemi). V některých apartmánech má ložnice navíc dvě postele. U každého apartmánu je balkon nebo terasa.

V podkrovním apartmánu v prvnim podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, u většiny myčka), jídelním koutem, gaučem a satelitní televizí. Dále je zde chodba, koupelna, WC a šikmé schody do podkroví. V podkroví se nachází ložnice se čtyřmi postelemi. Většina apartmánů má balkon nebo terasu.

Apartmány se třemi ložnicemi 4+kk (6-8 osob)

Apartmány o rozloze 85-115m2 (jednopodlažní nebo podkrovní).

V jednopodlažním apartmánu se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem (v některých apartmánech rozkládací, který může sloužit jako přistýlka) a satelitní televizí. Dále zde najdeme tvě ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými lůžky, třetí s manželskou postelí nebo samostatnými dvěmi lůžky nebo palandou), chodba, jedna až dvě koupelny a jedno až dvě WC. Apartmány v této kategorii mají balkon nebo terasu.

V podkrovním apartmánu (A) v prvnim podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem a satelitní televizí. Dále je zde chodba, jedna až dvě koupelny, jedno až dvě WC, dvě ložnice (obě s manželskou postelí) a šikmé schody do podkroví. V podkroví se nachází ložnice se čtyřmi postelemi. Apartmány mají balkon nebo terasu.

V podkrovním apartmánu (B) v prvnim podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem a satelitní televizí. Dále je zde chodba, jedna až dvě koupelny, jedno až dvě WC, tři ložnice (první s manželskou postelí a v dalších dvou je samostatná postel) a šikmé schody do podkroví. V podkroví se nachází ložnice se čtyřmi postelemi. Apartmány mají balkon nebo terasu.

Dvoupodlažní apartmán se třemi ložnicemi 165m2 (až 10 osob)

Apartmán o rozloze 165m2 (dvoupodlažní).

V apartmánu v prvnim podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem a satelitní televizí. Dále je zde chodba, koupelna, WC, ložnice (s manželskou postelí) a točité schody do druhého podlaží. Ve druhém podlaží se nachází dvě ložnice (každá s manželskou postelí a dvě samostatné postele), koupelna a WC. Apartmány mají balkon nebo terasu.

Poskytované služby

 • Parkoviště otevřené
 • Internet / WiFi
 • Domácí zvířata
 • Bezbariérový pokoj

Vybavení pokojů

 • Televize
 • Lednice
 • Koupelna se sprchou
 • Kabelová televize
 • Internet / WiFi
 • Dětská postýlka
 • Balkón

Sportovní možnosti

 • Koupání

Stravování

 • Bez stravy

Nezávazná rezervace ubytování:

Během hlavní sezony lze rezervovat pouze týdenní pobyty od soboty.
Garantujeme nejnižší cenu bez poplatků přímo od ubytovatele. V případě dotazů nás kontaktujte přes formulář, email.

Podobné ubytování v okolí:

Rekreační dům Slupečná
Lipno nad Vltavou
od 280 Kč za osobu
Chata Lanovka
Lipno nad Vltavou
od 300 Kč za osobu
O víkendu od 18. do 20. května 2018 proběhne na Lipně zahájení letní turistické...
14.5.2018
Aktuální jízdní řád převozu z Frymburku na Frýdavu. Více informací najdete na...
7.5.2018
Již tento víkend, v sobotu 5.5.2018 od 11:00 hodin proběhne na Vítkově Hrádku...
3.5.2018
Copyright © 2010-2012 Alcedo Media, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.