Rekreační Park Riviera Lipno

Lipno nad Vltavou 500, 382 78 Lipno nad Vltavou - ukázat na mapě
Email: Kontaktujte nás
od 355 Kč
za osobu/noc
Zaslat poptávku
Záruka nejlepší ceny

Podrobný popis objektu:

Rekreační Park Riviera Lipno Vám nabízí komfort mezinárodního rekreačního střediska přímo uprostřed krásné Šumavské přírody na břehu lipenského jezera. Rekreační Park Riviera Lipno nabízí komfortní ubytování v několika typech apartmánů.

Studio (2 dospělí + 2 děti)

Apartmány o rozloze 40m2 bez ložnice. V apartmánu se nachází obývací místnost s manželskou postelí, rozkládacím gaučem (vhodný jako přistýlka pro 2 děti), satelitním televizorem, kuchyňskou linkou se sporákem, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí a nádobím (v některých studiích je navíc myčka). Dále se zde nachází koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC a terasa či balkon.

Apartmány 2+kk s jednou ložnicí (2-4 osoby)

Apartmány o rozloze 50-60m2 nabízí obývací místnost s rozkládacím gaučem (vhodný jako přistýlka pro 2 děti), satelitní televizi, kuchyňskou linku se sporákem, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí a nádobím (některé apartmány mají myčku) a jídelní kout. Dále je zde ložnice s manželskou postelí (některé apartmány mají v ložnici nebo obývacím pokoji palandu nebo jednu až dvě postele), koupelna a oddělené WC. Většina apartmánů v této kategorii má terasu. V této kategorii máme i jeden invalidní byt.

Apartmány s dvěma ložnicemi 3+kk (4-6 osob)

Apartmány o rozloze 75-90m2 (jednopodlažní, mezonetové nebo podkrovní).

V jednopodlažním apartmánu se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, většina apartmánů má myčku), jídelním koutem, gaučem (v některých apartmánech rozkládací, který může sloužit jako přistýlka) a satelitní televizí. Dále zde najdeme dvě ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými lůžky), chodba, koupelna a jedno až dvě WC. U některých apartmánů je v ložnici nebo obývací místnosti palanda nebo jedna až dvě postele. Apartmány v této kategorii mají balkon nebo terasu. Je zde i jeden invalidní byt.

V mezonetovém apartmánu v prvním podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem (v některých apartmánech rozkládací, který může sloužit jako přistýlka), a satelitní televizí. Dále je zde chodba, koupelna (dle dispozice), WC a točité schody do druhého podlaží. Ve druhém podlaží se nachází koupelna, WC a dvě ložnice (první s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými postelemi). V některých apartmánech má ložnice navíc dvě postele. U každého apartmánu je balkon nebo terasa.

V podkrovním apartmánu v prvnim podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, u většiny myčka), jídelním koutem, gaučem a satelitní televizí. Dále je zde chodba, koupelna, WC a šikmé schody do podkroví. V podkroví se nachází ložnice se čtyřmi postelemi. Většina apartmánů má balkon nebo terasu.

Apartmány se třemi ložnicemi 4+kk (6-8 osob)

Apartmány o rozloze 85-115m2 (jednopodlažní nebo podkrovní).

V jednopodlažním apartmánu se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem (v některých apartmánech rozkládací, který může sloužit jako přistýlka) a satelitní televizí. Dále zde najdeme tvě ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými lůžky, třetí s manželskou postelí nebo samostatnými dvěmi lůžky nebo palandou), chodba, jedna až dvě koupelny a jedno až dvě WC. Apartmány v této kategorii mají balkon nebo terasu.

V podkrovním apartmánu (A) v prvnim podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem a satelitní televizí. Dále je zde chodba, jedna až dvě koupelny, jedno až dvě WC, dvě ložnice (obě s manželskou postelí) a šikmé schody do podkroví. V podkroví se nachází ložnice se čtyřmi postelemi. Apartmány mají balkon nebo terasu.

V podkrovním apartmánu (B) v prvnim podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem a satelitní televizí. Dále je zde chodba, jedna až dvě koupelny, jedno až dvě WC, tři ložnice (první s manželskou postelí a v dalších dvou je samostatná postel) a šikmé schody do podkroví. V podkroví se nachází ložnice se čtyřmi postelemi. Apartmány mají balkon nebo terasu.

Dvoupodlažní apartmán se třemi ložnicemi 165m2 (až 10 osob)

Apartmán o rozloze 165m2 (dvoupodlažní).

V apartmánu v prvnim podlaží se nachází obývací místnost s kuchyňskou linkou (sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí), jídelním koutem, gaučem a satelitní televizí. Dále je zde chodba, koupelna, WC, ložnice (s manželskou postelí) a točité schody do druhého podlaží. Ve druhém podlaží se nachází dvě ložnice (každá s manželskou postelí a dvě samostatné postele), koupelna a WC. Apartmány mají balkon nebo terasu.

Poskytované služby

 • Parkoviště otevřené
 • Internet / WiFi
 • Domácí zvířata
 • Bezbariérový pokoj

Vybavení pokojů

 • Televize
 • Lednice
 • Koupelna se sprchou
 • Kabelová televize
 • Internet / WiFi
 • Dětská postýlka
 • Balkón

Sportovní možnosti

 • Koupání

Stravování

 • Bez stravy

Nezávazná rezervace ubytování:

Během hlavní sezony lze rezervovat pouze týdenní pobyty od soboty.
Garantujeme nejnižší cenu bez poplatků přímo od ubytovatele. V případě dotazů nás kontaktujte přes formulář, email.

Podobné ubytování v okolí:

Apartmány Ernesta Club Lipno
Lipno nad Vltavou
od 360 Kč za osobu
Rekreační dům Kobylnice II.
Lipno nad Vltavou
od 380 Kč za osobu
Apartmány Lipno Island
Frymburk
od 590 Kč za osobu
Ve skiareálech v okolí Lipna panují stále velmi dobré lyžařské podmínky. Na své si...
19.2.2018
Přinášíme Vám informace ke dni 9.2.2018 o bruslení na Lipně - Lipenském jezeře. Již...
9.2.2018
Již o tomto víkendu od 2. do 4. února 2018 ve skiareálu Lipno proběhne další...
1.2.2018
Copyright © 2010-2012 Alcedo Media, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.