Apartmány Riviera Lipno

Lipno nad Vltavou 500, Lipno nad Vltavou |
Grilování Přímo u vody Kuchyň Balkon/terasa

Ubytování v apartmánech Riviera Lipno přináší komfort mezinárodního rekreačního střediska uprostřed krásné šumavské přírody přímo na břehu Lipna. 

Apartmány Riviera Lipno disponují apartmány různých typů a velikostí. Ubytování je možné v apartmánech s jednou ložnicí - 2+kk (50-60 m2), v apartmánech se dvěma ložnicemi - 3+kk, které mohou být jednopodlažní či mezonetové (75 – 90 m2), v apartmánech se třemi ložnicemi - 4+kk, též jednopodlažní či mezonetové (85 – 115 m2). Většina bytů má balkon nebo terasu s výhledem na Lipno.

Kuchyňská linka je plně vybavená kuchyňskými spotřebičemi a nádobím (lednice, trouba, varná deska - sklokeramická nebo elektrická, digestoř, mikrovlna, kávovar, varná konev).

U každého apartmánu je možnost parkování.

Apartmány 2+kk s jednou ložnicí (2-4 osoby)

2+kk (50-60m2) – obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna, oddělené WC. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a rozkládací gauč = možnost přistýlky (vhodné pro 2 děti), TV, SAT.

V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, některé mají myčku. V ložnici je manželská postel. Některé apartmány mají navíc v ložnici nebo v obývacím pokoji palandu nebo jednu až dvě postele. Většina apartmánů má terasu. 

Apartmány s dvěma ložnicemi 3+kk (4-6 osob)

3+kk (75-90m2) – apartmány jsou jednopodlažní, mezonetové nebo podkrovní.

Jednopodlažní: obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, koupelna, jedno až dvě WC. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč (v některých apartmánech je rozkládací = možnost přistýlky), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí, většina apartmánů má myčku. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel nebo dvě samostatné postele. Některé apartmány mají navíc v ložnici nebo v obývacím pokoji palandu nebo jednu až dvě postele. Apartmány mají terasu nebo balkon. V této kategorii je i jeden invalidní byt.

Mezonetový (dvoupodlažní): obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), 2x WC. Apartmány mají terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, chodba, koupelna (dle dispozice), WC, točité schody do druhého podlaží. V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč (v některých apartmánech je rozkládací = možnost přistýlky), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí.

Druhé podlaží – 2x ložnice, koupelna, WC. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel nebo dvě samostatné postele. Některé apartmány mají navíc v ložnici dvě postele.

Apartmány se třemi ložnicemi 4+kk (6-8 osob)

4+kk (85-115m2) – apartmány jsou jednopodlažní nebo podkrovní.

Jednopodlažní: obývací pokoj, 3x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice). V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč (v některých apartmánech je rozkládací = možnost přistýlky), TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel nebo dvě samostatné postele, ve třetí je manželská postel nebo palanda nebo dvě samostatné postele. Apartmány mají terasu nebo balkon.

Podkrovní: obývací pokoj, 3x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice). Apartmány mají terasu nebo balkon.

První podlaží – obývací pokoj, 2x ložnice, chodba, jedna až dvě koupelny (dle dispozice), jedno až dvě WC (dle dispozice), šikmé schody do druhého podlaží (podkroví). V obývací místnosti je kuchyňská linka, jídelní kout a gauč, TV, SAT. V kuchyňské lince je sporák, trouba, lednice, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konev a nádobí. V první ložnici je manželská postel, ve druhé je manželská postel.

Služby a možnosti hotelu

Mazlíčci povoleni
Parkování
Grillování
Úschovna kol

Vybavení pokojů a apartmánů

Lednice
Kuchyňka
Balkon / terasa
Satelit/kabelová televize
Dětská postýlka
Dětská židlička
Připojení k internetu
Televize

Mapa a okolí Apartmány Riviera Lipno

Vzdálenosti:

Skiareál Lipno 600 m | Pláž 30 m | Lipno 30 m

Poptávka ubytování:

Během hlavní sezony lze rezervovat pouze týdenní pobyty od soboty.

  • Rezervace bez poplatků
  • Nejnižší cena přímo od ubytovatele
  • Rezervace bez platební karty
Ceny a dostupnost ubytování najdete na odkazu partnera: 

Prohledat web: